قالب وبلاگ


پیام آشنا
پایگاه خبری روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان همدان 
Authors
رديف روز نام نام خانوادگي ساعت۱۰-۸ ساعت۱۲-۱۰ ساعت۱۳-۱۲ ساعت۳۰/۱۴-۱۳
۱ سه شنبه حجت عليخاني حوزه رياست حوزه رياست حوزه رياست حوزه رياست
۲ سه شنبه سعيد عظيمي حوزه رياست حوزه رياست حوزه رياست حوزه رياست
[ شنبه بیست و نهم خرداد 1389 ] [ 13:10 ] [ روابط عمومی دانشگاه پیام نور رزن ]
جناب آقاي دكتر آزاد بخت

هيات علمي محترم دانشگاه پيام نور مركز همدان

احتراما" درگذشت پدر گراميتان را خدمت شما و خانواده محترمتان تسليت عرض مي نماييم و از خداوند منان براي آن مرحوم طلب مغفرت و براي بازماندگان صبر جزيل خواهان خواستاريم

 از طرف جمعي از همكاران دانشگاه پيام نور مركز رزن

[ پنجشنبه ششم اسفند 1388 ] [ 10:26 ] [ روابط عمومی دانشگاه پیام نور رزن ]
جناب آقاي دكتر شايگان

سرپرست محترم دانشگاه پيام نور واحد سامن

احتراما" درگذشت پدر گراميتان را خدمت شما و خانواده محترمتان تسليت عرض مي نماييم و از خداوند منان براي آن مرحوم طلب مغفرت و براي بازماندگان صبر جزيل خواهان خواستاريم

 از طرف جمعي از همكاران دانشگاه پيام نور مركز رزن

[ پنجشنبه ششم اسفند 1388 ] [ 10:15 ] [ روابط عمومی دانشگاه پیام نور رزن ]

به نقل از روابط عمومي دانشگاه پيام نور مركز رزن :اولين همايش آشنايي با مباني كارآفريني با حضوراساتيد ، كار آفرينان استان ، فرماندار محترم ،روئسای سايرادارات شهرستان رزن و بامشاركت هسته كار آفريني دانشگاه-اداره تعاون و اداره كار روز جمعه مورخ25/2/88 در محل سالن اجتماعات دانشگاه برگزار گرديد .

بعد از تلاوت قرآن و پخش سرود ملي – رياست محترم دانشگاه با ايراد سخنراني و عرض خير مقدم خدمت مدعوين آغاز همايش را اعلام كردند .

در ادامه ميهمانان از سخنراني جناب آقاي دكتر صمدي عضو هيئت علمي دانشگاه بوعلي و مدير مركز رشد و كار آفريني دانشگاه بوعلي كه درخصوص مفاهيم ومباني اوليه كارآفريني و براي ورود به عرصه كارآفريني از كجا بايد آغاز كرد ، با چه مطالبي بايد آشنايي پيداكنيم ، چه آموزشهايي بايد ببينيم و با چه موانعي روبرو خواهيم شد بهره مند شدند .

در ادامه جناب آقاي اقلامي ريئس اداره كار استان همدان سخنان خود را با نگرشي بر وضعيت موجود بازاركار و لزوم توجه به مقوله كارآفريني شروع كردند و درادامه تاكيد بر تلاش مضاعف دانشجويان ،  جهت غلبه برمشكلات و استقبال از تشكيل هسته كارآفريني دردانشگاه و ادامه دار بودن آموزشهاي كارآفريني نمودند.

نمايش فيلم مر بوط به كار آفريني از ديگر بخش هاي اين همايش بود.

سخنراني آقاي دكتر صفايي ريئس اداره پژوهش و كار آفريني دانشگاه پيام نور همدان و آقاي فهيمي ريئس اداره تعاون رزن از ديگر بخشهاي همايش بود .

در ادامه بخش معرفي دو كار آفرين برگزيده استان كه با استقبال گرم اساتيد و دانشجويان به صورت پرسش و پاسخ برگزار شد و در نهايت مراسم اهدا جوائز و تقدير از ميهمانان و تعدادي از دانشجويان برتر در بخش كار آفريني دانشگاه كه حائذ رتبه هاي برتر در جشنواره هاي گوناگون شده بودند .

 

[ چهارشنبه سیزدهم خرداد 1388 ] [ 9:1 ] [ روابط عمومی دانشگاه پیام نور رزن ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

About

با سلام و تشکر از انتخاب شما
این وبلاگ به کوشش بخش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان همدان ایجاد شده وتلاش می کند خبرهای مربوط به این دانشگاه را به بهترین نحو بازتاب دهد.
Custom

آی پی رایانه شما :